Kredyty frankowe

Nasza kancelaria prawna udziela szerokiej pomocy osobom poszkodowanym przez banki, np. w sprawach kredytów indeksowanych i denominowanych do walut obcych, między innymi tzw. kredytów frankowych. Reprezentujemy naszych Klientów, zarówno pośrednicząc w kontaktach z bankiem, jak i bezpośrednio w postępowaniach sądowych.

Więcej o naszych wygranych przeczytać można Tutaj

W ramach naszych usług przeprowadzamy dokładną analizę umowy pod kątem występowania w niej niedozwolonych zapisów (klauzule abuzywne), które mogą naruszać prawa oraz godzić w interesy konsumenta. Wykrycie takich niedozwolonych klauzul może stanowić podstawę podważenia umowy. Aby to zrobić, konieczne jest przeprowadzenie dokładnej analizy całej dokumentacji. Po szczegółowym zapoznaniu się ze wszystkimi aspektami związanymi z zawarciem umowy, będziemy w stanie zaproponować Państwu korzystne rozwiązanie.

Przygotowaliśmy również dla Państwa cykl krótkich filmików pod nazwą Domowy Poradnik Frankowy, gdzie w prostych słowach staramy się wyjaśniać podstawowe problemy związane z kredytami frankowymi. Z filmów dowiedzieć się można m.in. co to są klauzule abuzywne w umowach frankowych, jak można się przed nimi obronić, jak wygląda proces frankowych i jego poszczególne elementy, a także np co to jest tzw. odfrankowienie i nieważność umowy frankowej. Zapraszamy do oglądania 🙂 .

Pomagamy również dłużnikom, których długi zostały sprzedane takim podmiotom jak fundusz sekurytyzacyjny czy firmy windykacyjne. Wiemy, jak skutecznie pomóc zarówno na etapie postępowania sądowego, jak i wówczas, gdy sprawa już trafi do komornika.

Często spotykanym przypadkiem jest próba ściągnięcia przez komorników przedawnionych długów bankowych. Nasza kancelaria pomoże Państwu również w tych kwestiach. Wyjaśnimy dokładnie, po jakim czasie przedawnia się dług oraz podejmiemy w Państwa imieniu stosowne kroki mające na celu zatrzymanie jego egzekucji.

Nasza kancelaria pomaga również w uzyskaniu odszkodowań powypadkowych od zakładów ubezpieczeniowych.

Powiązane aktualności

Kontakt

Izabela Libera i Wspólnicy Kancelaria Radców Prawnych

ul. 28 Czerwca 1956r nr 400
61-441  Poznań
tel. +48 790 301 331

Concept Tower
ul. Grzybowska 87
00-844 Warszawa
tel.  +48 22 479 57 76
sekretariat@KancelariaLibera.pl