Naszym klientom zapewniamy:
KOMPLEKSOWĄ
POMOC PRAWNĄ

Oferta dla klientów indywidualnych

Prawo jest nieodłącznym elementem naszego życia codziennego. Obecne działania Kancelarii skupiają się na pomocy naszym Klientom w kilku ważnych aspektach ekonomicznego funkcjonowania.

Niewątpliwie dla wielu rodzin takim problem są kredyty frankowe https://kancelarialibera.pl/oferta-dla-klientow-indywidualnych/kredyty-frankowe-ochrona-dluznikow/ . Kancelaria od wielu lat reprezentuje klientów w postępowaniach sądowych broniąc ich przed roszczeniami banków, jak i występując w ich imieniu z pozwami o zapłatę. Prowadzimy sprawy na terenie całego kraju.

Prawo pojawia się też wtedy, gdy chcemy kupić nieruchomość, dokonać podziału majątku wspólnego, złożyć wniosek o zasiedzenie, czy podzielić spadek. Czasami trzeba też powalczyć o odszkodowanie od ubezpieczyciela, złożyć apelację od wyroku lub sporządzić odpowiedź na pozew w postępowaniu cywilnym.

Kancelaria świadczy też pomoc prawną w zakresie ochrony dłużników przed roszczeniami funduszy sekurytyzacyjnych, i innych sytuacji finansowych. Pomagamy naszym Klientom w sporządzaniu pism procesowych we wszystkich powyższych okolicznościach.

Zespół specjalistów gotów jest pomóc Państwu w często trudnych i nieoczekiwanych sytuacjach. Poniżej prezentujemy szczegółową ofertę naszych usług.

Kontakt

Izabela Libera i Wspólnicy Kancelaria Radców Prawnych

ul. 28 Czerwca 1956r nr 400
61-441  Poznań
tel. +48 790 301 331

Concept Tower
ul. Grzybowska 87
00-844 Warszawa
tel.  +48 22 479 57 76
sekretariat@KancelariaLibera.pl